wtorek, 04 kwiecień 2017 12:23

Informacja dla kibiców, mapy i harmonogram rajdu Wyróżniony

Poniżej prezentujemy informacje dla kibiców rajdu Columan Medica Baja Drawsko. Podpowiadamy gdzie warto być i jakie czekają atrakcje. 

PRZEWODNIK KIBICA - zobacz plik PDF

 

7 kwiatnia - PIĄTEK

od godz. 17:00 – pl. Konstytucji w Drawsku Pomorskim
• ceremonia startu honorowego, prezentacja zawdoników, rozdanie nagród konkursowych, muzyka na żywo DEEP SESEJE, spotkanie z Krzysztofem Hołowczycem

od godz. 19:30 -22:00 – miasteczko rajdowe ul. Toruńska / Prusa
• BAJA MUSIC miasteczko rajdowe przy ul. Toruńskiej / Prusa - muzyka na żywo DEEP SESJE, stoiska gastronomiczne, możliwość spotkania z zawodnikami

8 kwietnia SOBOTA

od godz. 7:30 – 17:00 - punkt kibica zielona trybuna – poligon drawski
• punkt zlokalizowany na tzw. ,,zielonej trybunie”. Dojazd do punktu – jadąc od strony miejscowości Oleszno w kierunku Karwic, należy skręcić w prawo w kierunku ,,P.C.T. Bucierz” i kierować się ,,Drogą Słowińską”. Mijając ,,żółtą trybunę” należy kierować się drogą brukowaną w prawo, a następnie w lewo na ,,Drogę Południową”. Jadąc cały czas na wprost dojedzie się do zielonej trybuny.

od godz. 10:00 – 21:00– miasteczko rajdowe ul. Toruńska / Prusa
• BAJA MUSIC - muzyka na żywo DEEP SESJE, stoiska gastronomiczne, możliwość spotkania z zawodnikami

od godz. 19:00 - ceremonia zakończenia rajdu – miasteczko rajdowe ul. Toruńska / Prusa
• ogłoszenie wyników, rozdanie nagród, koncert zespołu LOKUS

 

WSTĘP NA TEREN POLIGONU DRAWSKIEGO
Kibice mają możliwość wstępu na teren poligonu drawskiego, gdzie rozgrywane są odcinki specjalne rajdu przy zachowaniu poniższych procedur.
Na teren poligonu drawskiego można wjechać tylko i wyłącznie jedną drogą.

Każda osoba wjeżdząjac na poligon musi posiadać przy sobie dokument tożsamości. Kibice na poligonie mogą przebywać tylko i wyłącznie w oznaczonych strefach, punktach kibica. Ze względów bezpieczeństwa zabronione jest oddalanie się od wyznaczonych punktów.

Z uwagi na bezpieczeństwo zabronione jest jakiekolwiek zbieranie i podnoszenie przedmiotów, które znajdują się na ziemi. Przebywając w punktach kibica należy zachować szczególną uwagę na ewentualne przedmioty znajdujące się na ziemi, gdyż mogą one stanowić niebezpieczeństwo dla osób przebywających w pobliżu. Należy stosować się do poleceń osób zabezpieczających teren.

20170404 harmonogram

20170404 mapa01

20170404 mapa2

20170404 mapa3