wtorek, 28 marzec 2017 11:43

Konkurs plastyczny - piękne prace drawskich uczniów i przedszkolaków Wyróżniony

Dobiegł końca konkurs ,,Odblaski ratują życie”, który został zorganizowany przez Fundację Baja Poland przy współpracy Burmistrza Drawska Pomorskiego, Komendanta Powiatowego Policji w Drawsku Pomorskim oraz Prezesa Polskiego Związku Motorowego w związku z rajdem pojazdów terenowych Columna Medica Baja Drawsko. Partnerem konkursu jest Hotel – Klinika Columna Medica.

Przez ostatnie tygodnie przedszkolaki i uczniowie przygotowywali prace plastyczne. Ostatecznie do organizatora wypłynęło blisko 70 prac konkursowych zarówno przedszkolaków jak i uczniów szkół podstawowych i gimnazjum. W najbliższych dniach komisja konkursowa wyłoni 15 laureatów konkursu. Osoby te zostaną zaproszone na uroczystą ceremonię rozpoczęcia rajdu w dniu 7 kwietnia, gdzie otrzymają nagrody.

Organizator postanowił ufundować również nagrodę dodatkową – na profilu facebookowym rajdu opublikowane zostały wszystkie prace zgłoszone do konkursu. Autor pracy, która uzyska najwięcej polubień otrzyma również nagrodę niespodziankę. 

ZOBACZ PRACE - kliknij tu


Przypomnijmy rajd Columna Medica Baja Drawsko odbędzie się w Drawsku Pomorskim w dniach 7-8 kwietnia.

Miasteczko rajdowe zlokalizowane będzie przy ul. Toruńskiej. Ceremonia startu honorowego i prezentacja zawodników odbędzie się w piątek 7 kwietnia od godz. 17:00 na pl. Konstytucji. Tuż po prezentacji zawodnicy pojadą na trasę odcinka super specjalnego. Natomiast w sobotę sportowcy wyruszą na odcinki specjalne na poligonie drawskim.

W sobotni wieczór poznamy zwycięzców rajdu. Ceremonia zakończenia rozpocznie się około godz. 19-stej w miasteczku rajdowym. Również tam na scenie wystąpi zespół Lokus.

Dla kibiców rajdu przewidziano stoiska gastronomiczne. Będzie można spotkać się ze sportowcami, a także przyjrzeć się pracy serwisów rajdowych.