Komunikat dot. organizacji rajdu Wysoka Grzęda Baja Drawsko Pomorskie 2021

Drodzy zawodnicy,

Na obecną chwilę organizacja rajdu Wysoka Grzęda Baja Drawsko Pomorskie 2021 nie jest zagrożona. Działamy nadal na 100% i szykujemy dla Was rajd.

Mając na uwadze Wasze bezpieczeństwo i bezpieczeństwo mieszkańców Drawska Pomorskiego, już na początku roku zdecydowaliśmy o przeniesieniu miasteczka rajdowego na obrzeża Drawska Pomorskiego. Będzie to teren przy rampie kolejowej. To pozwoli na uniknięcie kontaktu z mieszkańcami regionu i zachowanie dystansu.

Przygotujemy dla Was duży teren, gdzie każdy znajdzie miejsce dla siebie

Nie będziecie musieli jeździć po jedzenie – jedzenie dojedzie do Was. Podamy Wam listę miejsc, gdzie będzie można zamawiać posiłki z dowozem.

Biuro rajdu zlokalizowane będzie w budynku byłego dworca. Zorganizujemy je również w sposób bezpieczny ! Obserwujcie umieszczane tam informacje i komunikaty jak poruszać się po budynku.

Odbiór administracyjny oraz briefing zorganizowane będą online, by ograniczyć kontakt do niezbędnego minimum.

Jesteśmy dużo bogatsi o doświadczenia z organizacji ubiegłorocznych rajdów Wysoka Grzęda Baja Drawsko Pomorskie i Wysoka Grzęda Baja Poland, które dały nam nową wiedzę i pokazały jak działać w tym trudnym czasie.

Wszelkie informacje w zakresie zapisów na rajd znajdziecie na stronie internetowej rajdu w zakładce dla zawodników http://bajadrawsko.pl/zawodnicy/

Informacje na temat wymagań w zakresie ochrony przed COVID-19 znajdziecie także na stronie internetowej rajdu w poniższej zakładce
http://bajadrawsko.pl/covid-19/

Niestety to będzie kolejny rajd bez kibiców. Ubolewamy nad tym, ale wiemy, że sytuacja jest szczególna, a zdrowie kibiców, zawodników i organizatorów to dla nas priorytet. Więc puste OS-y bolą, ale mamy nadzieję, że to ostatni taki rajd w takich warunkach.

Zapraszam na rajd !

Ze sportowym pozdrowieniem
Sławomir Wasiak
Prezes Fundacji Baja Poland

9-10 kwietnia – Wysoka Grzęda Baja Drawsko Pomorskie 2021